Reklama samochody.pl

Chwile grozy. Zdesperowany 22-latek stał na wiadukcie nad S8 i groził, że skoczy na drogę

Mł. asp. Michał Jurowicz oraz st. sierż. Piotr Gola uratowali mężczyznę, który chciał skoczyć z wiaduktu na drogę S8

Mł. asp. Michał Jurowicz oraz st. sierż. Piotr Gola uratowali mężczyznę, który chciał skoczyć z wiaduktu na drogę S8. Wykorzystując chwile nieuwagi podczas prowadzonych negocjacji mundurowi ściągnęli go zza barierki. Mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy i rodziny.

Wszystko rozegrało się w środę, 16 marca, około godziny 20:50 na wiadukcie drogi W482 nas drogą ekspresową S8 w miejscowości Słupia pod Bralinem. Policjanci posterunku w Bralinie zostali powiadomieni o mężczyźnie chcącym skoczyć z wiaduktu na drogę S8.

Gdy mundurowi dotarli na miejsce, mężczyzna stał za barierkami mostu. Widać było, że jest zdesperowany w swoim zachowaniu. Krótkie negocjacje nie przyniosły skutku.

Mężczyzna nadal nie chciał zejść zza barierek. Jednak dzięki bardzo spokojnej rozmowie policjanci zdołali podejść na tyle blisko do mężczyzny, aby w chwili jego nieuwagi złapać go i wciągnąć za barierki wiaduktu na chodnik.

Po chwili mężczyzna był bezpieczny. Okazał się być, 22–latek z gminy Kobyla Góra. Mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy i rodziny.

Poprzedni artykułBrak słów. Napadli i okradli niepełnosprawnego 16-latka
Następny artykułBezdomny 23-latek spalił chevroleta. Grozi mu kara do 10 lat więzienia