Reklama samochody.pl

Sadysta urządził kobiecie piekło. Miał nóż i siekierę

Jak ustalili mundurowi, 31-latek od dłuższego czasu znęcał się nad swoją partnerką, szczególnie kiedy był pijany.

Pijany 31-latek wszczął awanturę domową, podczas której nożem groził swojej partnerce. Potem siekierą rozbił drzwi wejściowe do domu. Wydmuchał 2,5 promila alkoholu. Po ataku odjechał Mercedesem. Został zatrzymany i tymczasowo aresztowany. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Do zdarzenia przed kilkoma dniami wieczorem w miejscowości Wrzelów. Dyżurny opolskiej policji został powiadomiony o awanturze domowej z pijnaym partnerem. Przerażona kobieta poinformowała, że jej partner wszczął awanturę i grozi jej śmiercią trzymając w ręku nóż. Potem rozbijał drzwi do domu siekiera. Po ataku odjechał spod domu Mercedesem.

Na miejscu policjanci nie zastali agresywnego 31-latka. Jednak po chwili wrócił on do miejsca zamieszkania i wtedy został zatrzymany. W chwili zatrzymania wydmuchał ponad 2,5 promila alkoholu.

Jak ustalili mundurowi, 31-latek od dłuższego czasu znęcał się nad swoją partnerką, szczególnie kiedy był pijany. Mężczyzna systematycznie niepokoił kobietę, stosując wobec niej przemoc. Tym razem 31-latek dopuszczając się przemocy wobec partnerki groził jej trzymając w ręku nóż i chciał wejść do domu uderzając w drzwi siekierą.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 31-latkowi łącznie dwóch zarzutów: znęcania się nad rodziną i kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Sąd wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na okres trzech miesięcy. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Poprzedni artykułGrajek z Wielkopolski aresztowany na Krupówkach. Zakłócał cieszę nocną. Był poszukiwany
Następny artykułHorror na drodze. Busem wjechał pod ciężarówkę. Kierowca nie żyje, jego dzieci leżą w szpitalu