Reklama samochody.pl

Rzeźnia podczas libacji. Chwyciła nóż i dźgała nim partnera aż zabiła

36-latka usłyszała zarzut zabójstwa. Grozi jej nawet dożywocie. Teraz o jej losie zdecyduje Sąd.

Zarzut zabójstwa usłyszała zatrzymana przez łukowskich policjantów 36-latka. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta kilkakrotnie ugodziła nożem swojego znajomego, z którym wcześniej piła alkohol. Grozi jej nawet dożywocie.

Do zdarzenia do jakiego doszło w poniedziałkowy wieczór w jednym z mieszkań na osiedlu Sienkiewicza. Po godzinie 20.00 poinformowano policję o znajdującym się tam martwym mężczyźnie. Ze wstępnych ustaleń prokuratora i pracujących na miejscu zdarzenia policjantów wynika, że przebywający w tym mieszkaniu pili razem duże ilości alkoholu.

Wyjaśniając okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia, policjanci między innymi zatrzymali mieszkającego tam 57-latka, jego 44-letniego kolegę i 36-letnią łukowiankę Zatrzymane osoby już zostały przesłuchane.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że to kobieta kilkakrotnie ugodziła nożem swojego 49-letniego znajomego, z którym wcześniej piła alkohol. 36-latka usłyszała zarzut zabójstwa. Grozi jej nawet dożywocie. Teraz o jej losie zdecyduje Sąd.

Poprzedni artykułHandlował podrobioną kawą. Grożą mu za to dwa lata więzienia
Następny artykułPoważny wypadek na krajowej 32. Młody mężczyzna śmigłowcem LPR trafił do szpitala (ZDJĘCIA)