Reklama Toyota

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Szuka go poznańska policja i publikuje wizerunek (ZDJĘCIA)

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Jeżyce zajmują się sprawą niekorzystnego rozporządzenia mieniem. Do zdarzenia doszło 18 lutego br. w Poznaniu. Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć prosimy o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań – Jeżyce prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa. Sprawca wprowadził w błąd najemcę i posłużył się dowodem osobistym oraz tożsamością innej osoby i zawarł umowę najmu lokalu przy ul. Żurawia w Poznaniu.

Ponadto ten sam mężczyzna podejrzewany jest o to, że posłużył się dokumentem tożsamości innej osoby i zawarł umowy na wypożyczenie sprzętu budowalnego. Może mieć on związek również z innymi przestępstwami o podobnym charakterze, m.in. przywłaszczenia odkurzacza przemysłowego oraz myjki ciśnieniowej do którego doszło na terenie Kościana.

Dodatkowo z informacji uzyskanych przez policjantów wynika, że podejrzewany o te czyny mężczyzna, mógł dokonać przestępstw o podobnym charakterze na terenie całego kraju.

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę na zdjęciach lub były świadkami tych zdarzeń, policja prosi o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Jeżyce pod numerem telefonu 47 77 122 11/12, 112 lub mailowo dyzurny.poznan-jezyce@po.policja.gov.pl. Zapewniamy anonimowość.

Poprzedni artykułTen manewr kosztował kierowcę 1,5 tys. zł (FILM)
Następny artykułAtakował kobiety bez żadnego powodu. Jedną dźgnął kilka razy nożem