Rozpoznajesz go? Zrobił coś ohydnego. Szuka go policja

Rozpoznajesz go? Zrobił coś ohydnego.

Policjanci z komisariatu Poznań – Jeżyce prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa metodą na „policjanta CBŚ”. Do zdarzenia doszło 7 marca br. w Poznaniu. Policjanci z Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Poznaniu sporządzili portret pamięciowy podejrzewanej osoby. Wszystkich, którzy go rozpoznają, prosimy o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań – Jeżyce prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa metodą na „funkcjonariusza CBŚ”. Do zdarzenia doszło 7 marca br. w Poznaniu.

Sprawca skontaktował się telefonicznie z pokrzywdzonym podając się za funkcjonariusza Centralnego Biura Śledczego i nakłonił go do przekazania pieniędzy pod legendą udziału w tajnej operacji policyjnej, mającej na celu zatrzymanie groźnego przestępcy.

Mężczyzna stracił w ten sposób kilka tysięcy złotych przekazując je osobie, która przyszła do jego domu. Policjanci z Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Poznaniu sporządzili portret pamięciowy podejrzewanej o ten czyn osoby.

Wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę z portretu pamięciowego prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań-Jeżyce pod numerem telefonu 47 77 122 12, 47 77 122 11 lub 112.

Poprzedni artykułKoszmar. Bezduszny 45-latek zastrzelił psa z wiatrówki
Następny artykułMotocyklista dostał gigantyczny mandat i dużo punktów karnych