Reklama Toyota

Poznańska policja zlikwidowała narkoszajkę. Przejęto narkotyki warte 7 mln zł

Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych narkotyków to około 7 mln zł.

Poznańscy policjanci zatrzymali mężczyzn podejrzanych o przestępstwa narkotykowe, a także przechwycili 127 kilogramów marihuany. Czarnorynkowa wartość narkotyków to około 7 mln zł. Mężczyźni zostali aresztowani. Grożą im kary do 15 lat więzienia.

Zatrzymanie podejrzanych mężczyzn i przechwycenie 127 kilogramów narkotyków to efekt współpracy policjantów kryminalnego KMP w Poznaniu oraz funkcjonariuszami zajmującymi się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z komendy wojewódzkiej.

W dniu 17 listopada, policjanci kryminalni KMP w Poznaniu oraz funkcjonariusze zajmującymi się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z komendy wojewódzkiej, na terenie Wielkopolski zatrzymali mężczyzn, którzy zajmowali się narkotykowym biznesem.

Kryminalni przechwycili łącznie 127 kilogramów marihuany. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych narkotyków to około 7 mln zł.

Podejrzani po usłyszeniu zarzutów dotyczących m.in. przemytu narkotyków decyzją sądu zostali tymczasowo aresztowani na trzy miesiące. Za popełnione przestępstwa grożą im kary do 15 lat więzienia.

Poprzedni artykułDramatyczna akcja. Strażacy i policjanci na chodniku walczyli o życie mężczyzny
Następny artykułWpadek dwóch samochodów. Jedna osoba zakleszczona