Pseudokibic zatrzymany w Poznaniu. To „poważny” diler

Po sprawdzeniu zatrzymanego w policyjnych systemach okazało się, że był on również poszukiwany przez sąd z Krakowa do odbycia zaległej kary więzienia.

Policjanci z komendy wojewódzkiej w Poznaniu zatrzymali mężczyznę związanego ze środowiskiem pseudokibiców. Wprowadził do obrotu znaczne ilości narkotyków. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Grozi mu kara do 12 lat więzienia.

Policjanci z wydziału dw. z przestępczością pseudokibiców oraz narkotykową, 28 maja, zatrzymali w Poznaniu mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznych ilości narkotyków.

Realizacja jest związana z sukcesywnym rozpracowywaniem środowiska pseudokibiców którzy zajmują się handlem narkotykami na dużą skalę. Zatrzymany do tej sprawy mieszkaniec Poznania jest powiązany właśnie z tym środowiskiem.

Podczas przeszukania miejsca zamieszkania zatrzymanego, policjanci znaleźli i zabezpieczyli ponad 15 kilogramów narkotyków takich jak marihuana, „kryształ” oraz płynna amfetamina. Wszystkie zabezpieczone substancje trafiły do szczegółowej analizy.

Po sprawdzeniu zatrzymanego w policyjnych systemach okazało się, że był on również poszukiwany przez sąd z Krakowa do odbycia zaległej kary więzienia. Usłyszał zarzut wprowadzania do obrotu znacznych ilości narkotyków, za które grozi mu kara do 12 lat więzienia.

Mężczyzna decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Poprzedni artykułW Belęcinie wylądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Co się wydarzyło?? (ZDJĘCIE, WIDEO CZYTELNIKA)
Następny artykułKierowca ciężarówki był tak pijany, że jechał zygzakiem (FILM)