Reklama Toyota

Przyjechał na komendę i wydmuchał aż cztery promile alkoholu

Kompletnie pijany mężczyzna przyjechał rowerem do komendy policji w Wieruszowie chcąc wyjaśnić okoliczności zgłaszanej przez niego interwencji. 33-latek wydmuchał aż cztery promile alkoholu. Cyklista został ukarany mandatem.

W sobotę, 14 października, przed godziną 16:00 do wieruszowskiej komendy przyjechał rowerzysta, który wcześniej zgłaszał interwencję. 33- latek mieszkaniec powiatu chciał dowiedzieć się o ustaleniach interweniujących policjantów.

Oficer dyżurny od razu wyczuł od 33-latka silną woń alkoholu. W dodatku bełkotał i ledwo stał na nogach. Będący w budynku komendy funkcjonariusze widzieli, że mężczyzna przyjechał rowerem. Poinformowali o tym fakcie dyżurnego jednostki.

W tej sytuacji policjanci drogówki sprawdzili stan trzeźwości cyklisty. Ten wydmuchał aż cztery promile alkoholu. Z uwagi na fakt, że mężczyzna był świadomy popełnionego wykroczenia został ukarany przez policjantów mandatem w wysokości 2500 złotych.

Poprzedni artykułPlaga kradzieży samochodów w Wielkopolsce – właściciel skaradzionego auta prosi o pomoc i apeluje o ostrożność
Następny artykułZaginęła 21-letnia Karolina Kędzia