Przeleciała przez rondo. W ciężkim stanie trafiła do szpitala (zdjęcia,wideo)

Policja wraz z prokuraturą prowadzą dochodzenie w sprawie wypadku, do którego doszło przed północą 2 lipca na skrzyżowaniu ul. Roosevelta i al. Reymonta w Gnieźnie.

Ze wstępnych informacji wynikało, że po godzinie 23:30 samochód osobowy marki Mercedes jadąc od strony centrum, wjechał na rondo „na wprost”, wybił się na wysepce, taranując kilka znaków, po czym dachował kilkadziesiąt metrów dalej.

Dziś policja potwierdza te informacje swoimi wstępnymi ustaleniami z miejsca wypadku: – Kierująca samochodem marki Mercedes Benz, jadąc od strony centrum Gniezna ul. Roosevelta w kierunku Jankowa Dolnego, z nieustalonych przyczyn przejechała na wprost przez rondo, a następnie doprowadziła do wywrócenia pojazdu na dach – przekazała asp. sztab. Anna Osińska, oficer prasowy KPP Gniezno.

Do szpitala trafiła kierująca, 36-letnia obywatelka Ukrainy, która odniosła ciężkie obrażenia ciała. Pasażer auta to 26-letni mężczyzna, obywatel Gruzji, który trafił na komendę, gdzie noc spędził w izbie dla osób zatrzymanych.

Na polecenie prokuratora od obu uczestników wypadku pobrano krew do badań laboratoryjnych. Samochód zabezpieczono na parkingu depozytowym. Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana przez ponad 2 godziny. Postępowanie w sprawie trwa.

Źródło dzięki współpracy z portalem Gniezno24.com

Poprzedni artykułOkropne. Zatłukł psa łopatą, bo… wybiegał na ulicę
Następny artykułGroźne zderzenie dwóch pojazdów. W jednym z nich 3-miesięczne dziecko (zdjęcia)