Reklama Toyota

Przekroczył prędkość, wysiadł z auta i zaczął uciekać bo był poszukiwany

Zatrzymany do kontroli mężczyzna wysiadł z pojazdu i nagle zaczął uciekać zostawiając w samochodzie partnerkę z dzieckiem. Policjanci dogonili uciekiniera. Jak się okazało 30-latek był poszukiwany listem gończym za liczne przestępstwa.

W ramach kaskadowego pomiarów prędkości policjanci z grodziskiej drogówki na drodze krajowej nr 32 zatrzymali do kontroli kierowcę audi A4, który przekroczył dozwoloną prędkość. Policjanci rozpoczęli legitymowanie kierowcy. Wtedy nagle mężczyzna wysiadł z auta i zaczął uciekać w pole. Policjanci ruszyli w pościg. Dogonili mężczyznę i po krótkiej szarpaninie 30-latek został obezwładniony i doprowadzony do radiowozu.

Jak się okazało mężczyzna uciekał ponieważ był poszukiwany za liczne przestępstwa. 30-letni mieszkaniec województwa lubelskiego w przeszłości był karany między innymi za kradzieże i znęcanie się fizyczne jak i psychiczne nad drugim człowiekiem. Od pewnego czasu skutecznie unikał kary, aż do momentu feralnej dla niego kontroli drogowej przeprowadzonej przez grodziskich policjantów. Mężczyzna trafił do więzienia, gdzie odbywać będzie zaległą karę 3 lat więzienia.

Poprzedni artykułWezwał policję mówiąc, że bije go żona. To była zemsta, bo nie mógł iść po piwo
Następny artykułPożar w hali na terenie jednego z gospodarstw w Jaktorowie [ZDJĘCIA]