Reklama samochody.pl

Poznański Jarmark Świąteczny: wśród atrakcji symulator lotu saniami

Jarmark rusza już w ten weekend.

19 listopada o godzinie 11:00 otwarta zostanie brama Poznańskiego Jarmarku Świątecznego. Plac Powszechnej Wystawy Krajowej na Międzynarodowych Targach Poznańskich zamieni się w magiczne miasteczko św. Mikołaja.

Na weekend otwarcia odbędą się liczne atrakcje dla całych rodzin. Do godziny 14:00 każdy będzie mógł nieodpłatnie pojeździć na łyżwach na oświetlonym girlandami lampek lodowisku” – informują organizatorzy.

W sobotnim programie znalazły się także pokazy jazdy figurowej. Z kolei na jarmarkowej scenie o godzinie 12:30 rozpocznie się spektakl dla najmłodszych pt. „W magicznej chacie czarownicy”. Od 15:00 startuje widowiskowy, zimowy pokaz iluzji, a już o 17:00 ceremonia otwarcia jarmarku z udziałem prezydenta Miasta Poznania Jacka Jaśkowiaka. To właśnie wtedy nastąpi uroczyste rozświetlenie choinki, a chwilę później na scenie wystąpi gwiazda otwarcia – Natalia Kukulska” – dodają.

W niedzielę w godzinach 12:00-14:00 na Poznańskim Jarmarku Świątecznym będzie można spotkać postacie z bajek. A o godzinie 17:00 na scenie wystąpi Kasia Wilk.

Poznański Jarmark Świąteczny na Międzynarodowych Targach Poznańskich otwarty będzie do 23 grudnia, od wtorku do czwartku oraz w niedzielę w godzinach 11:00-21:00, natomiast od piątku do soboty w godzinach 11:00-22:00. „Wśród stałych atrakcji znajdą się: domek Świętego Mikołaja, zjazdy pontonowe, karuzela wenecka, świąteczna kolejka, mirror cube – mobilny pawilon artystyczno-rozrywkowy, gadający Łoś Marcin, Młyńskie Koło czy symulator lotu saniami. Do tego bogata oferta gastronomiczna i stoiska z rękodziełem. Organizatorzy przygotowali także gwiazdkowe warsztaty dla dzieci” – zapowiadają organizatorzy.

Jarmark realizowany jest przez Grupę MTP w ramach Betlejem Poznańskiego.

 

Źródło.epoznan.pl

Poprzedni artykułMężczyzna z białego Mercedesa zaczepiał dzieci przy szkole?
Następny artykułInstruktor nauki jazdy był kompletnie. Prowadził zajęcia praktyczne pijany