Reklama Toyota

Pożar samochodu osobowego w Margoninie. Powodem mogło być zwarcie instalacji elektrycznej (ZDJĘCIA)

25 kwietnia 2023 roku o godzinie 10:09 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Chodzieży otrzymało informację poprzez Centrum Powiadamiania Ratunkowego o pożarze samochodu osobowego na DW 193 w miejscowości Margonin.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastępów z OSP KSRG Margonin oraz z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej PSP z Chodzieży z stwierdzono, że znajdujący się na jezdni (trasie wojewódzkiej nr 193 – ulicy Powstańców Wielkopolskich) samochód osobowy jest w płomieniach (przód i wnętrze pojazdu objęte pożarem). W wyniku pożaru nikt nie został poszkodowany. Działania straży pożarnej w pierwszej kolejności polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i podaniu jednego prądu piany ciężkiej w natarciu na palący się samochód. Po ugaszeniu pojazdu. Na czas gaszenia pojazdu ruch w komunikacji lądowej był całkowicie wstrzymany. Po ugaszeniu pojazdu policja kierowała ruchem wahadłowo.

W działaniach ratowniczo-gaśniczych trwających ponad godzinę brały udział dwa wozy gaśnicze straży pożarnej w sile 7 strażaków. Akcję wsparła Policja.

 

Opracowanie: bryg. Leszek Naranowicz (KP PSP Chodzież).

Zdjęcia: asp. Bartosz Burzyński (KP PSP Chodzież).

Poprzedni artykułMakabra w Zielonej Górze. Ciało w strumieniu to zielonogórzanin. Śledczy badają sprawę jego śmierci
Następny artykuł60-latek stracił przytomność w pracy. Na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego