Pożar mieszkania. Siedem osób trafiło do szpitala (zdjęcia)

W dniu 14.01.2023 o godz. 19:14 SKKP w Czarnkowie otrzymało zgłoszenie o pożarze mieszkania w miejscowości Wieleń na ulicy Zamkowej.

Do działań zadysponowano jednostki z JRG Czarnków, OSP KSRG Wieleń, OSP KSRG Rosko oraz Oficera Operacyjnego Powiatu w dyspozycji Komendanta. Po dojeździe na miejsce zdarzenia zastano rozwinięty pożar pomieszczenia łazienki i pomieszczenia przyległego.

Mieszkańcy opuścili obiekt przed przybyciem zastępów straży pożarnej. Przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego zdecydował o przetransportowaniu 7 osób do Szpitala w Trzciance oraz Pile w celu sprawdzenia ich stanu zdrowia.

Działania polegały na znalezieniu źródła pożaru, jego ugaszeniu, oświetleniu terenu działań oraz przeszukaniu pomieszczeń pod względem osób poszkodowanych – brak.

Na koniec działań wszystkie pomieszczenia sprawdzono urządzeniami pomiarowymi – zagrożenia nie stwierdzono. Na miejscu działań pojawił się również przedstawiciel Urzędu Miasta i Gminy Wieleń. W działaniach brało udział 7 zastępów oraz 29 strażaków. Działania trwały ponad 3 godziny.

Poprzedni artykułKompletnie pijany i bez odblasków szedł środkiem drogi. Został potrącony
Następny artykułApel o pomoc dwuletniego Antosia! Pomóż dogonić szczęśliwą przyszłość