Reklama Toyota

Pożar domu jednorodzinnego w Wyrzysku [ZDJĘCIA]

OSP Wyrzysk.

24 maja 2020 roku dwie minuty przed godziną 22:00 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Pile otrzymało zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego w Wyrzysku. Na miejsce zdarzenia zadysponowano najbliższe jednostki OSP oraz dwa zastępy straży z Jednostki Ratowczniczo-Gaśniczej nr2 w Pile. Na miejscu był obecny również oficer operacyjny z JRG1 w Pile.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia pierwszych zastępów strażacy zastali rozwinięty pożar poddasza domu jednorodzinnego. Z budynku przed przybyciem straży pożarnej osoby postronne ewakuowały straszą kobietę,która nie odniosła żadnych obrażeń. Działania pilskich strażaków polegały na podaniu 3 prądów gaśniczych wody na płonący budynek. Po ugaszeniu pożaru przystąpiono do rozbiórki dachu. Na koniec miejsce zdarzenia zostało przekazane policji.

POLECAMY – https://wlkp112.pl/grozne-dachowanie-osobowki-jedna-osoba-poszkodowana-zdjecia/

 

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku i twórz z nami portal wlkp112. Jesteś zainteresowany reklamą swojej firmy na Naszej stronie? Skontaktuj się jak najszybciej z Nami.

Poprzedni artykułZarzut kradzieży, a także posiadania środków odurzających
Następny artykułWypadek DK92 zablokowana. Służby na miejscu [ZDJĘCIA]