Reklama Toyota

Poważny wypadek w Rakoniewicach. Sprawa trafiła do sądu (ZDJĘCIA, WIDEO)

Do poważnego wypadku doszło w poniedziałek, 29 czerwca, o godzinie 07:59 na drodze krajowej numer 32 w Rakoniewicach na ulicy Pocztowej. Ciężarówka zderzyła się samochodem osobowym.

Na miejsce natychmiast wysłano dwa zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej z Grodziska Wielkopolskiego, jeden zastęp strażaków ochotników z Rakoniewic, dwa patrole policji oraz dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego P02 15 „S” z Kościana oraz P0182 „P” z Wolsztyna.

Po dojeździe na miejsce pierwszych służ potwierdzono, że doszło do bardzo groźnie wyglądającego z udziałem samochodu osobowego marki kia sportage oraz samochodu ciężarowego marki Renault truck.

| POLECANE – Tragedia. Nie żyje 59-letnia kobieta. Siostra bliźniaczka znęcała się nad nią fizycznie i psychicznie

Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym marki kia sportage 67-letni mężczyzna, wyjeżdżając s posesji nie zachował ostrożności oraz nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu samochodowi ciężarowemu marki Renault truck, którym poruszał się 33-letni mężczyzna, po czym doszło do zderzenia obydwu pojazdów.

| POLECANE – Audi uderzyło w drzewo. Cztery osoby ranne (ZDJĘCIA)

Kierujący oraz pasażerka z samochodu osobowego zostali przetransportowani do szpitala w Wolsztynie, na szczegółowe badania. Na całe szczęście obnażenia okazały się poniżej siedmiu dni. Policjanci całe zdarzenie zakwalifikowali jako kolizja. Sprawa swój finał znajdzie w sądzie.

 

Poprzedni artykułAudi uderzyło w drzewo. Cztery oosby ranne (ZDJĘCIA)
Następny artykułPożar garażu w Robaczynie. Spalił się również traktor [ZDJĘCIA]