Reklama samochody.pl

Potworny wypadek. Zginął 32-letni motocyklista uderzając w betonowy słup. Jak doszło do tragedii?

Do śmiertelnego wypadku doszło w niedzielę, 5 czerwca, po godz. 22:00 na ul. Dąbrówki w Zielonej Górze. Motocyklista uderzył w betonowy słup kładki nad jezdniami przy markecie Carrefour. Niestety nie udało się, 32-latek zmarł na miejscu zdarzenia. Policja ustala jak doszło do tragedii.

Motocyklista jechał od ronda  szeroką dwupasmową ulicą. Nagle stracił panowanie nad motocyklem. Uderzył w krawężnik i po chwili z dużą siłą trzasnął w betonowy słup kładki dla pieszych biegnącej nad jezdnią.

Na miejsce wypadku szybko dojechały dwa wozy zielonogórskich strażaków, karetka pogotowia ratunkowego oraz policja. 32-letni motocyklista był nieprzytomny. Lekarz bardzo długo reanimował motocyklistę walcząc o jego życie. Niestety obrażenia jakich doznał uderzają w betonowy słup były zbyt poważne. – Mimo długiej reanimacji nie udało się. Motocyklista zmarł na miejscu wypadku – mówi st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik zielonogórskich strażaków.

Jak doszło do śmiertelnego wypadku?

Jak doszło do tragedii? – Z niewyjaśnionych na obecną chwilę przyczyn motocyklista stracił panowanie nad kierownicą, wypadł z drogi uderzając w betonowy słup – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Na miejscu wypadku długo pracowali policjanci oraz prokurator. – Trwa ustalanie przyczyny oraz okoliczności w jakich doszło do śmiertelnego wypadku – mówi podinsp. Stanisławska.

Na polecenie policji motocykl został zabezpieczony przez pomoc drogową Maxmar.

Poprzedni artykułGroził ludziom maczetą, wybił szybę znajomej
Następny artykułPolicja zatrzymała mężczyznę za podpalenie mieszkania w Pile. Wracamy do sprawy