Reklama Toyota

Potworny wypadek. Skoda rozerwana na kawałki po zderzeniu z radiowozem. Nie żyje 25-latek (ZDJĘCIA)

Jak wstępnie na miejscu ustalili policjanci z Giżycka, kierujący skodą zjechał na przeciwległy pas jezdni. Wtedy czołowo zderzył się z jadącym z naprzeciwka policyjnym radiowozem.

Do tragicznego wypadku doszło w niedzielę, 2 lipca, na drodze krajowej nr 59, na odcinku z Giżycka do Wilkas. Skoda czołowo zderzyła się z policyjny radiowozem. Zginął 25-letni kierowca skody.

Do śmiertelnego wypadku doszło w niedzielę, na drodze krajowej nr 59, na odcinku z Giżycka do Wilkas. Skoda zderzyła się z radiowozem.

Siła zderzenia z radiowozem była potężna. Skoda rozpadła się na kawałki. Wypadł nawet silnik. Policjanci sami wyszli z radiowozu. Ranni trafili do szpitala W zmiażdżonej skodzie został zakleszczony kierujący.

Na miejsce wypadku szybko dojechały służby ratunkowe. Strażacy wycięli 25-latka z wraku skody. Niestety młody kierowca zginął na miejscu wypadku.

Jak wstępnie na miejscu ustalili policjanci z Giżycka, kierujący skodą zjechał na przeciwległy pas jezdni. Wtedy czołowo zderzył się z jadącym z naprzeciwka policyjnym radiowozem.

Poprzedni artykułAsí es la nueva camiseta de River 2022-2023: detalles, fecha de lanzamiento y precio
Następny artykułDwa wypadki na drodze ekspresowej S5. W jednym z nich kierująca była pijana