Reklama Toyota

Potworny wypadek. Potrącił matkę z dwójką dzieci. 6-latka nie żyje

Na pasach kierujący autobusem potrącił przechodzącą 28-letnią kobietę z dwojgiem dzieci.

Niestety to zdarzenie ma ogromnie nieszczęśliwe zakończenie, ponieważ zderzenia z pojazdem nie przeżyła 6-letnia dziewczynka.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło 12 maja około godz. 15.30 na DK62 w Sokołowie Podlaskim. Na pasach kierujący autobusem potrącił przechodzącą 28-letnią kobietę z dwojgiem dzieci. Niestety to zdarzenie ma ogromnie nieszczęśliwe zakończenie, ponieważ zderzenia z pojazdem nie przeżyła 6-letnia dziewczynka.

Z uwagi na piątkowe wydarzenie, które miało miejsce w Sokołowie Podlaskim na DK62 ( ul. Wolności), podczas którego na miejscu zmarła 6-letnia dziewczynka apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o ostrożność, uwagę i odpowiedzialność! Zarówno: kierujący pojazdami, jednośladami, hulajnogami elektrycznymi, czy piesi zawracajmy szczególną uwagę na swoje bezpieczeństwo, ale również pozostałych uczestników będących na drogach, chodnikach, czy ścieżkach rowerowych. Często ułamki sekund decydują o naszym losie…

Apel do pieszych – pamiętaj będąc pieszym o dokładnym rozejrzeniu się i ocenie sytuacji na drodze, w żadnym wypadku nie wchodź przed nadjeżdżający pojazd bez uprzedniego upewnienia, że kierujący zatrzymał się, aby przepuścić Cię na pasach. Stosuj zasadę ograniczonego zaufania. Pamiętaj o elementach odblaskowych na odzieży, plecaku/torebce.

Apel do kierujących – dostosowanie prędkości do warunków na drodze jest jednym z najważniejszych aspektów bezpieczeństwa. Zbliżając się do przejścia dla pieszych czy do śluzy rowerowej zachowaj szczególną ostrożność na pieszych/rowerzystów. Nie wszystkie sytuacje na drodze jesteśmy w stanie przewidzieć, natomiast dzięki stosowaniu się do ograniczeń prędkości szanse na odpowiednią reakcje są dużo większe.

Wiadomość o śmierci dziecka w piątkowym wypadku wstrząsnęła wszystkimi… Jest to ogromna tragedia dla rodziny. Było to bardzo ciężkie doświadczenie dla wszystkich służb ratunkowych, które wykonywały czynności na miejscu zdarzenia oraz dla jego świadków. Tym wydarzeniem „żył” cały powiat sokołowski, a jak się również później okazało cała Polska, którą obiegła smutna informacja o tym wypadku. Sprawa będzie bardzo szczegółowo wyjaśniana przez organy do tego przeznaczone, a my uszanujmy tragedię osób związanych z tym zdarzeniem.

Poprzedni artykułPilnie potrzebna krew dla małej Laury
Następny artykułPożar samochodu osobowego. Zapaliła się komora silnika