Reklama Toyota

Potrącił pieszą i uciekł. Poznańska policja szuka rowerzysty

Poznańska policja szuka tego rowerzysty.

Policjanci poszukują rowerzysty, który brał udział w wypadku drogowym. Do zdarzenia doszło, 13 lipca ub.r. Rowerzysta potrącił pieszą. Rozpoznajesz mężczyznę na opublikowanych zdjęciach? Skontaktuj się z policjantami.

Policjanci z drogówki komendy miejskiej w Poznaniu prowadzą dochodzenie w sprawie zdarzenia drogowego. Do wypadku doszło, 13 lipca ub.r., około godz. 16.15, na wysokości Hotelu Don Prestige Residence, przy ulicy Podgórnej w Poznaniu.

Nieznany mężczyzna jadący po chodniku rowerem, potrącił pieszą i po krótkiej rozmowie odjechał w stronę ulicy Marcinkowskiego. Kobieta w wyniku tego zdarzenia została ranna.

Policjanci zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu, które zarejestrowały wizerunek osoby mogącej mieć związek z tym wypadkiem drogowym.

Wszystkich, którzy go rozpoznają lub mają istotne informacje na temat samego policja prosi o kontakt z policjantami z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KMP w Poznaniu pod numerami telefonów 47 77 130 90, 47 77 136 15 lub 112 powołując się na numer sprawy RSD 409/23.

Poprzedni artykułPrawdziwi mistrzowie włamania. Na miejscu zostawili plecak z dokumentami (ZDJĘCIA)
Następny artykułWłamał się do mieszkania, sklepu i próbował do dworca PKP w Kobylnicy. Policja publikuje wizerunek