Reklama Toyota

Policjantka znalazła na cmentarzu torebkę. W środku było 14,5 tys. zł

Uczciwością i postawą godną naśladowania wykazała się policjantka z komendy we Wschowie mł. asp. Wioletta Kruszkowska–Grycz. Na cmentarzu we Wschowie znalazła torebkę z dokumentami i gotówką w kwocie około 14,5 tys. zł. W ciągu godziny pieniądze wróciły do właścicielki.

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek, 16 sierpnia. Policjantka po służbie na jednym ze wschowskich cmentarzy znalazł torebkę z dokumentami oraz gotówką. W środku było niemal 14,5 tys. zł.

Policjantka podjęła próbę zwrócenia torebki z gotówką jej właścicielce. Ponieważ nie mogła skontaktować się z kobietą, torebkę z zawartością przyniosła do komendy we Wschowie.

Po chwili zguba trafiła w ręce właścicielki. – Postawa mł. asp. Wioletty Kruszkowskiej-Grycz niewątpliwie zasługuje na dużą aprobatę – mówi mł. asp. Wioleta Dąbska z biura prasowego wschowskiej policji. Dzięki jej reakcji i uczciwości pieniądze i dokumenty wróciły do właścicielki.

Postawą godną naśladowania wykazał się również mieszkaniec gminy Sława, który 11 sierpnia, do komisariatu w Sławie przyniósł znalezioną na jednej ze sławskich ulic gotówkę w kwocie blisko 2 tys zł. Ustalono osobę, która zgubiła pieniądze. W tym przypadku pieniądze również są już w rękach właściciela.

Poprzedni artykułKompletnie pijany kierowca opla roztrzaskał się o koparkę (ZDJĘCIA)
Następny artykułSpadł z 10. piętra i… strącił gniazdo szerszeni. Przeżył. Owady pokąsały jego i ratowników. Lekarka trafiła do szpitala