Reklama samochody.pl

Ale wstyd. Tak ochroniarz okradał drogerie. Wpadł w ręce policji

W ręce wschowskich policjantów trafił 50- letni mężczyzna, który w drogeriach zmieniał kody kreskowe na produktach tak, żeby zapłacić mniej. Jak się okazało był to nieuczciwy pracownik ochrony.

Wschowscy policjanci kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej dostali informację na temat 50- letniego mieszkańca powiatu wschowskiego. Pod koniec maja br. na terenie województwa wielkopolskiego odwiedził jedną z drogerii, zrobił zakupy wyszedł sklep.

Nic nie byłoby w tym dziwnego gdyby nie jego nieuczciwe zachowanie. Kamery monitoringu uwieczniły zachowanie 50-latka, który przeklejał kody kreskowe z tańszych produktów i naklejał na dużo droższe artykuły.

Mężczyzna skasował zakupy przy kasach samoobsługowych, płacą za nie o wiele, wiele mniej. Jak się okazało był to nieuczciwy pracownik ochrony.

Wschowscy kryminalni ustalili, że mężczyzna dzień wcześniej odwiedził jedną z drogerii na terenie powiatu wschowskiego. – Kamery monitoringu również zarejestrowały 50-latka jak przeklejał kody kreskowe – mówi kom. Maja Piwowarska, rzeczniczka wschowskiej policji.

Mężczyzna dopuścił się oszustwa. 50-latek usłyszała zarzuty, do których przyznał się.

Poprzedni artykułSpłonęło 30 hektarów ściernisk oraz baloty słomy. Z ogniem walczyło 8 zastępów straży pożarnej
Następny artykułPijana matka zostawiła dziecko na osiedlu. Kazała mu na siebie czekać i poszła pić (ZDJĘCIA)