Reklama samochody.pl

Podpaliła stodołę sąsiada, bo pokłóciła się z mężem i… musiała odreagować

Policjanci z posterunku w Trzeszczanach zatrzymali 39-latkę z gminy Uchanie, która odpowie za podpalenie stodoły swojego sąsiada. Kobieta tłumaczyła mundurowym, że po kłótni z mężem musiała odreagować. Paliła papierosy, a niedopałki rzucała w kierunku stodoły. Stodoła spłonęła. Wartość strat to około 10 tys. zł.

Do zdarzenia doszło w ubiegły tygodniu na terenie gminy Uchanie. Spłonęła tam stodoła. Właściciel oszacował wartość strat na kwotę około 10 tys. zł. Wszystko wskazywało na to, że doszło do podpalenia.

Policjanci z Posterunku w Trzeszczanach ustalili sprawczynię podpalenia. Jak się okazało była to 39-latka, sąsiadka poszkodowanego.

W dniu zdarzenia, po kłótni z mężem wyszła z domu, żeby odreagować. Paliła papierosy, a niedopałki rzucała w stronę wspomnianej stodoły, która w końcu stanęła w ogniu. Kobieta odeszła widząc co się dzieje.

Kobieta usłyszała zarzuty zniszczenia za co grozi jej kara do 5 lat więzienia. Jak ustalono, 39-latka w ubiegłym roku odpowiadała już przed sądem za podpalenie innej stodoły.

Poprzedni artykułUwaga. Nadciąga wichura, możliwe też burze
Następny artykułWezwał policję, bo żona odłączyła mu antenę od telewizora. Potem wziął gitarę i zaczął śpiewać dla policjantów