Reklama Toyota

Koszmarny wypadek. Porsche rozerwało matiza, kierowca zginął na miejscu. Kierowca porsche uciekł (ZDJĘCIA)

Do tragedii doszło w piątek, 4 lutego, po godzinie 21:00 na ul. Jana III Sobieskiego we Wrocławiu. Kierujący porsche z potężna prędkością uderzył w matiza. Samochód został rozerwany. Kierowca matiza zginął na miejscu, a kierowca porsche uciekł.

W piątek na ulicy Sobieskiego doszło to tragicznego zdarzenia. Policjanci pracujący na miejscu ustalili, że porsche i matiz jechały się w kierunku centrum, a do wypadku doszło na wysokości ulicy Wilanowskiej.

Porsche z potężną siłą uderzyło w matiza. Samochód został rozerwany. Na miejsce wypadku dojechały służby ratunkowe. Niestety pomimo reanimacji, kierujący daewoo zmarł na miejscu.

Osoba lub osoby z porsche uciekły z miejsca wypadku.

Policjanci w wyniku prowadzonych natychmiastowo działań zatrzymali 31-latka mogącego mieć związek z tym wypadkiem.

Wszystkie czynności na miejscu zdarzenia były wykonywane pod nadzorem prokuratora, brali w nich udział policyjni technicy kryminalistyki, funkcjonariusze pionu dochodzeniowo-śledczego, a także przewodnicy z psami służbowymi.

Funkcjonariusze wyjaśniają teraz dokładny przebieg i okoliczności tego wypadu, sprawdzają między innymi, czy pojazdem marki porsche podróżowały inne osoby.

Poprzedni artykułPolicyjny pościg za audi. Samochód rozbił się na dworcu PKP
Następny artykułGang handlarzy rozbity. Zatrzymano 22 osoby. Sprzedali tonę narkotyków (FILM, ZDJĘCIA)