Reklama Toyota

Podjechał rowerem i podpalił mobilny punkt szczepień (FILM)

Policjanci szukają sprawcy podpalenia mobilnego punktu szczepień oraz budynku zamojskiego sanepidu w Zamościu. Sprawca został nagrany przez kamery miejskiego monitoringu.

Do podpalenia doszło w poniedziałek, 2 sierpnia, nocą w Zamościu. Nieznany mężczyzna około godziny 1.00 w nocy przyjechał rowerem pod mobilny punkt szczepień mieszczący się na Rynku Solnym i podpalił go.

Po otrzymanym zgłoszeniu o pożarze punktu szczepień, policjanci zamojskiej komendy w trakcie penetracji miasta za sprawcą podpalenia, zauważyli również ogień wydobywający się z budynku sanepidu przy ul. Peowiaków.

Na miejscu obu pożarów interweniowali strażacy. W wyniku pożaru, nikt nie odniósł obrażeń.

Nam miejscu podpaleń pracowali policjanci, którzy zabezpieczali ślady. Zabezpieczony został monitoring miejski, który zarejestrował nieznanego mężczyznę. Podpalacz na miejsce przyjechał rowerem.

W celu wykrycia sprawcy podpaleń została powołana specjalna grupa śledcza, złożona z funkcjonariuszy z wydziału kryminalnego komendy miejskiej w Zamościu oraz komendy wojewódzkiej w Lublinie.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na publikowanym nagraniu lub posiadają istotne informacje na temat tego przestępstwa, proszone są o kontakt z policją pod numerem telefonu 47 815 19 00 lub telefon alarmowy 112.

Poprzedni artykułPoważny wypadek na autostradzie A2. Jedna osoba w bardzo ciężkim stanie
Następny artykułMakabryczny wypadek. Osobówka zderzyła się z motocyklem. Motocyklista nie żyje