Podbiegał do kobiet, łapał za miejsca intymne i uciekał. Zboczeńca tropiła policja

Podbiegał do wybranych kobiet w okolicach dworca PKP i centrum Siedlec, łapał je za miejsca intymne, a następnie uciekał. Mowa o 43-latku, który w wyniku zorganizowanych działań został zatrzymany przez policjantów. Mężczyzna usłyszał zarzuty i następne trzy miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu kara do 8 lat więzienia.

O mężczyźnie, który w rejonie centrum miasta i dworca PKP podbiegał do kobiet i łapał je za miejsce intymne było słychać już od jakiegoś czasu. Z otrzymywanych zgłoszeń, wynikało, że te zdarzenia miały charakter krótkotrwały, który skutkował tym, że pokrzywdzone kobiety nie były w stanie opisać sprawcy lub ten opis był zbyt ogólny.

Siedleccy policjanci sprawdzali i analizowali każde zgłoszenie i każdą otrzymaną informację. Dzięki ich mozolnej i wytrwałej pracy wytypowali i zatrzymali sprawcę tych czynów. Okazał się nim 43-latek spoza Siedlec.

Przedstawiono mu zarzuty doprowadzenia do innej czynności seksualnej. Na wniosek prokuratora Sąd Rejonowy w Siedlcach aresztował go na trzy miesiące. Za przestępstwa, których dokonał grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

Przypominamy, że w przypadku zauważenia podobnych zdarzeń, należy od razu, niezwłocznie powiadamiać policję.

Poprzedni artykułW końcu szczęśliwe zakończenie poszukiwań
Następny artykułNiezastąpione akcesoria do wózka dziecięcego Venicci – jak wybrać te najlepsze?