Reklama Toyota

Pobili i okradli seniora. Szuka ich policja i publikuje wizerunki (ZDJĘCIA)

Policjanci z komisariatu Poznań–Stare Miasto prowadzą postępowanie w sprawie dokonanego rozboju na starszym mężczyźnie. Do zdarzenia doszło, 3 sierpnia, br. w Poznaniu. Osoby rozpoznające prezentowane wizerunki policja prosi o pilny kontakt. Policja zapewnia anonimowość.

Policjanci prowadzą postępowanie w sprawie rozboju. Do zdarzenia doszło, 3 sierpnia, br., na Placu Wielkopolskim w Poznaniu. Wówczas do siedzącej samotnie na ławce przy skwerze zieleni starszej osoby podeszło dwóch mężczyzn.

Zaatakowali seniora i zaczęli uderzać pięściami, a następnie ukradli mu saszetkę z portfelem, kartą bankomatową i telefonem komórkowym. Następnie przy użyciu skradzionej karty dokonali kilku płatności.

Policjanci zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu, które zarejestrowały wizerunki mężczyzn mogących mieć związek z tą sprawą.

Wszystkich, którzy rozpoznają osoby ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, prosimy o kontakt z policjantami z komisariatu Poznań–Stare Miasto pod numerem 47 77 137 21 – z osobą prowadzącą sprawę, lub pod czynnym całą dobę numerem 47 77 124 11, powołując się na nr sprawy RSD – 1405/23.

Poprzedni artykułPrzejechał na czerwonym świetle mijając radiowóz. Po chwili było wiadoma dlaczego
Następny artykułPijany rowerzysta wezwał służby ratunkowe mówiąc, że się połamał. Kłamał i stanął przed sądem