Reklama samochody.pl

Pobił mieszkańca Leszna w parku. Szuka go policja i publikuje wizerunek

Policjanci prowadzą postępowanie dotyczące pobicia mieszkańca Leszna. Kamera monitoringu miejskiego nagrała wizerunek sprawcy zdarzenia. Policjanci udostępnia zdjęcie i prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości sprawcy.

Do pobicia mieszkańca Leszna doszło, 1 listopada, około godz. 3.00 w parku w rejonie wiaty przystankowej na Placu Kościuszki. Jak ustalili policjanci sprawcą zdarzenia był młody mężczyzna znajdujący się w towarzystwie trzech innych osób. Niewykluczone, że wszyscy mężczyźni byli narodowości ukraińskiej.

Sprawca był niskiego wzrostu, miał krótkie blond włosy, ubrany był w czarną kurtkę z charakterystycznym żółtym kółkiem na plecach, spodnie jeansowe, koloru niebieskiego oraz czarne buty typu lakierki. Wizerunek sprawcy nagrała kamera monitoringu miejskiego.

Policja publikuje wizerunek sprawcy i prosi o kontakt wszystkie osoby, które posiadają jakąkolwiek wiedzę na temat tego zdarzenia lub znają tożsamość osoby zarejestrowanej na nagraniu. Osoby te proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Lesznie od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30 pod numerem telefonu 47 77 31 260 lub całodobowo z oficerem dyżurnym 47 77 31 655.