Reklama Toyota

Planował szybką kasę. Teraz młodemu mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia

20-latek z powiatu kolskiego, przyjechał do kolegi z Miejskiej Górki bo razem mieli wyjechać na zachód do pracy. Młody mężczyzna miał jednak jeszcze jeden pomysł na zarobienie pieniędzy. Chciał sprzedać przed wyjazdem narkotyki, które przywiózł ze sobą. Udaremnili mu to rawiccy kryminalni. Podczas policyjnej akcji funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 50 porcji przygotowanych do sprzedażny narkotyków.

Rawicy kryminalni w efekcie pracy operacyjnej zatrzymali 20latka, który miał przy sobie ponad 50 gramów metaamfetamin. Mieszkaniec gminy Kłodawa przyjechał do kolegi z Miejskiej GórceMężczyźni razem planowali wyjechać do pracy za granice. 20-latek miał jeszcze jeden plan na zarobienie pieniędzy, przed wyjazdem, zamierzał sprzedać narkotyki jakie przywiózł ze sobą. Miała z nich być tak zwana szybka kasa. Wprowadzenie nielegalnego towaru na rynek udaremnili mu rawiccy kryminalni. Policjanci zabezpieczyli ponad 50 porcji przygotowanej do sprzedaży metaamfetaminy tak zwanego kryształu.

Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości zakazanych substancji za co grozi mu do 10 lat więzienia już zastosowano wobec niego dozór policyjny. .20-latek w przeszłości nie był karany.

Poprzedni artykułSmart spłonął doszczętnie (ZDJĘCIA)
Następny artykułKompletnie pijany mężczyzna znęcał się nad żoną. Dostał zakaz zbliżania się do domu