Reklama Toyota

Kierująca BMW śmiertelnie potrąciła 55-latka. Zginął na miejscu (zdjęcia)

Policjanci z komisariatu w Błaszkach pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Sieradzu wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego w miejscowości Brąszewice w powiecie sieradzkim. W wyniku tego zdarzenia śmierć poniósł 55- letni mężczyzna. Apelujemy o ostrożność.

2 stycznia 2023 roku około godziny 2.010 w miejscowości Brąszewice w powiecie sieradzkim doszło do tragicznego zdarzenia drogowego, w którym to śmierć poniosła jedna osoba.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, którzy pracowali na miejscu zdarzenia 43 – letnia kobieta kierująca pojazdem marki BMW na prostym odcinku drogi potrąciła przechodzącego przez jezdnię 55 – letniego mężczyznę z gminy Brąszewice. W wyniku tego zdarzenia mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Kierująca samochodem była trzeźwa.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie ostrożności i przestrzeganie obowiązujących przepisów. Pamiętajmy aby dostosować prędkość do warunków panujących na drodze. Zarówno kierowcy jak i inni uczestnicy ruchu drogowego muszą być szczególnie rozważni. Wystarczy chwila nieuwagi i może dojść do poważnego w skutkach zdarzenia, w którym poszkodowani tracą nie tylko zdrowie, ale i życie.

Poprzedni artykułKierowca land rovera skazany. Wyrok w sprawie tragedii w Radomyślu
Następny artykułŚmiertelny wypadek. Nie żyje mężczyzna. Wśród rannych dwójka dzieci