Piraci drogowi w powiecie gostyńskim. Trzech zatrzymanych przekroczyło prędkość o ponad 50 km/h

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu zatrzymali prawo jazdy kolejnym kierowcom. Wszyscy w terenie zabudowanym przekroczyli dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h.

Kolejnych trzech kierujących straciło uprawnienia za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym o ponad 50km/h.

Pierwszy z nich to 39-letni mieszkaniec powiatu gostyńskiego, który jechał Oplem przez Dzięczynę z prędkością 92 km/h. Tym samym przekroczył prędkość o 52 km/h. Otrzymał 1500 zł mandatu i 13 punktów karnych.

W Koszkowie kierujący Skodą także nie dostosował się do ograniczeń prędkości. W miejscu gdzie obowiązuje „pięćdziesiątka” jechał 101 km/h. Mieszkaniec Szamotuł został ukarany mandatem karnym w kwocie 1500 złotych. Na jego konto trafiło 13 punktów karnych.

Do kolejnego zatrzymania prawo jazdy za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym doszło w Piaskach na ulicy Gostyńskiej. 64-letnia kierująca Citroenem jechała 102 km/h. Ona także otrzymała mandat karny w kwocie 1500 złotych i 13 punktów karnych.

 

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Nic bardziej prostszego wystarczy, że do nas napiszesz! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na wielkopolskanasygnale112@wp.pl

Poprzedni artykułTo będzie niespokojna noc. Strażacy już mają mnóstwo interwencji
Następny artykułZnęcali się nad swoimi bliskimi. Dostali zakaz zbliżania się do tych osób