Wielkopolska 112
  • Strona główna
  • Poznań
  • Kalisz
  • Konin
  • Leszno
  • Wiadomości
    • Więcej
      • Chodzież
      • Czarnków
      • Gostyń
      • Grodzisk Wlkp.
      • Kargowa
      • Kępno
      • Międzychód
      • Nowy Tomyśl
      • Oborniki
      • Ostrzeszów
      • Pleszew
      • Słupca
      • Szamotuły
      • Wolsztyn
      • Złotów
    • Gniezno
    • Jarocin
    • Koło
    • Kościan
    • Krotoszyn
    • Ostrów Wlkp.
    • Piła
    • Rawicz
    • Śrem
    • Środa Wlkp.
    • Turek
    • Wągrowiec
    • Września
    • Wschowa
Reading: Pijany szaleniec na motorze uciekał policji z prędkością 200 km/h. Na koniec wylądował w polu (FILM)
Udostępnij
Wielkopolska 112Wielkopolska 112
Font ResizerAa
Search
Follow US
© 2022 Foxiz News Network. Ruby Design Company. All Rights Reserved.
Wielkopolska 112 > Konin > Pijany szaleniec na motorze uciekał policji z prędkością 200 km/h. Na koniec wylądował w polu (FILM)
Konin

Pijany szaleniec na motorze uciekał policji z prędkością 200 km/h. Na koniec wylądował w polu (FILM)

Ostatnia aktualizacja 19 listopada 2020 15:12
Opublikowano 19 listopada 2020
Udostępnij
Udostępnij

Ucieczka policji, jazda z prędkością wynoszącą 117 km/h w terenie zabudowanym, a podczas ucieczki nawet 200 km/h. Tego wszystkiego dokonał pijany motocyklista z cofniętymi uprawnieniami do kierowania. Grozi mu teraz kara do 5 lat więzienia.

W poniedziałek, 16 listopada, policjanci z konińskiej drogówki, którzy należą do wielkopolskiej grupy „SPEED” w miejscowości Grodziec, zauważyli motocyklistę który w swoim motorze miał wygiętą tablicę rejestracyjną. To utrudniało odczyt jej numerów. Mundurowi ruszyli za kierowcą nieoznakowanym radiowozem wyposażonym w wideorejestrator.

Motocyklista jechał z prędkością 117 km/h w terenie zabudowanym. Policjanci włączyli sygnały dźwiękowe i świetlne, wydając polecenie do zatrzymania się. Motocyklista zaczął jednak gwałtownie przyspieszać i uciekać. Momentami jechał z prędkością 200 km/h.

- Reklama -

Po kilku kilometrach brawurowa jazda zakończyła się. Motocyklista wypadł z drogi i wylądował w polu. Mundurowi prowadzący pościg, wybiegli z radiowozu i zatrzymali mężczyznę. Jak się okazało był pijany. Wydmuchał ponad 1,5 promila alkoholu.

Po sprawdzeniu mężczyzny okazało się, że jest to 34-letni mieszkaniec powiatu pleszewskiego z cofniętymi uprawnieniami do kierowania pojazdami. Motocyklista trafił do policyjnego aresztu gdzie po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty. Grozi mu teraz kara do 5 lat więzienia.

TAGGED:pijany motocyklistapijany motocyklista koinpijany motocyklista uciekał policjipijany motocyklista uciekał policji konicpijany motocyklista uciekał policji w koniniepijany motocyklista w koninie
Udostępnij ten artykuł
Facebook Email Copy Link
Udostępnij
Poprzedni artykuł Tak nienawidził byłego teścia, że 10 razy złośliwie zniszczył jego grób. Wpadł podczas zasadzki na cmentarzu
Następny artykuł Ktoś celowo podpalił drzwi piwnicy w Śremie. W akcji sześć zastępów straży pożarnej (ZDJĘCIA)
- Reklama -

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Zaginiona mieszkanka Chorzemina odnaleziona

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 43-letniej Agnieszki z Chorzemina. Została odnaleziona

0 min czytania
Zaginęła Agnieszka Kaczmarek z Chorzemina

Policjanci poszukują zaginionej mieszkanki Chorzemina, Agnieszki Kaczmarek lat 42. Kobieta mierzy 160…

1 min czytania

Może Ciebie zainteresować

KoninPoznań

Ważne! Podwyżki opłat za przejazd autostradą A2

Od poniedziałku, 15 lutego, drożeją opłaty za przejazd autostradą na trasie Nowy Tomyśl – Konin. Zmiana stawek dotyczy opłat za…

1 min czytania
Konin

Kot uwięziony w oknie. Na pomoc ruszyli strażacy

Strażacy ochotniczy w Golinie, w środę 21 lipca otrzymali zgłoszenie o uwięzionym kocie w szczelinie okna w budynku mieszkalnym.  Wszystko…

1 min czytania
Konin

14-latek ukradł samochód. Był również pod wpływem narkotyków

Policjanci z Komisariatu Policji w Rychwale zatrzymali 14-latka, który ukradł samochód i prowadził go pod wpływem narkotyków. Ponadto w trakcie…

2 min czytania
Konin

Mieszkaniec Konina zapłaci 5 tys. zł grzywy za złamanie zasad kwarantanny

34-letni mieszkaniec Konina podczas odbywania kwarantanny, postanowił nie odbierać od mundurowych telefonu i nie otwierać im drzwi. Państwowy Powiatowy Inspektor…

1 min czytania
Wielkopolska 112

© 2025 – Wielkopolska 112, Wszelkie prawa zastrzeżone | hvln.pl

Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?