Pijany przyszedł na komisariat. Wyzywał policjantów, a potem zniszczył drzwi

Policjanci w Słomnikach zatrzymali 42-latka, który uszkodził szybę w drzwiach wejściowych komisariatu. Kopał w nie z całych sił, wykrzykując przy tym wulgaryzmy pod adresem policji. Był kompletnie pijany. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut zniszczenia mienia za co grozi mu kara do 5 lat więzienia.

We wtorek, 26 marca br. w godzinach popołudniowych w komisariacie policji w Słomnikach stawił się mężczyzna. w rozmowie prowadzonej z holu przez domofon z oficerem dyżurnych zachowywał się agresywnie.

Domagał się wpuszczenia na teren komisariatu bez podania konkretnego powodu swojej wizyty, wykrzykując przy tym wulgaryzmy kierowane pod adresem policji. Po chwili awanturnik podszedł do oszklonych drzwi wyjściowych i z całych sił zaczął je kopać, uszkadzajac przy tym szybę. Wandal natychmiast został przez policjantów zatrzymany.

Okazał się nim kompletnie pijany 42-latek ze Słomnik. Agresor trafił do pomieszczenia dla osób zatrzymanych. Kolejnego dnia, po wytrzeźwieniu, usłyszał zarzut uszkodzenia mienia, powodując straty w wysokości ponad 2 tys. zł.

Na poczet przyszłych kar i roszczeń policjanci zabezpieczyli od podejrzanego mienie w kwocie 1 tys. zł. Za popełnione przestępstwo 42-latkowi grozi kara do 5 lat więzienia.

Poprzedni artykułUkradli puszkę z datkami na bezdomne zwierzęta
Następny artykułKobieta nocą opiekowała się jeżem. Okazało się, że to był pompon