Reklama e-mundur.pl

Peugeot roztrzaskał się o drzewo. Zginęła 22-letnia kobieta

foto: KPP Jarocin

Czarna seria tragicznych wypadków w naszym województwie trwa. Do kolejnego tragicznego w skutkach wypadku doszło na trasie Golina (powiat jarociński) a Starą Obrą (powiat krotoszyński).

| POLECANE – Okropny wypadek. Szynobus zmiażdżył busa. Kierowca zginął na miejscu (ZDJĘCIA)

Do wypadku doszło w czwartek 3 grudnia około godziny 15:00. Na miejsce natychmiast przybyły wszystkie służby. Po dojeździe służb zastali oni samochód osobowy marki peugeot 206, który roztrzaskał się o drzewo. Niestety przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon młodej kobiety.

Jak wstępnie ustalono, kierująca samochodem osobowym marki Peugeot 206, jadąc od strony Obry Starej w kierunku Goliny, z nieustalonych przyczyn zjechała na pobocze a następnie uderzyła w drzewo. Na miejscu cały czas pracują policjanci, którzy będą ustalać przyczyny i okoliczności zdarzenia.
Bardzo prosimy o zachowanie ostrożności
Warunki na drogach są dzisiaj wyjątkowo trudne. Drogi są białe, w wielu miejscach pod śniegiem może być także warstwa lodu tworząca się szczególnie w miejscach zaniżonych i na terenach leśnych, co znacznie zmniejsza przyczepność kół – zwłaszcza w pojazdach wyposażonych w letnie opony.