Reklama Toyota

Pędził mercedesem po S8 z prędkością ponad 200 km/h. Dostał surowy mandat

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej w Kępnie zatrzymali do kontroli kierującego osobowym Mercedesem, który poruszał się drogą ekspresową S8 z prędkością 214 km/h przy ograniczeniu do 120 km/h. Zgodnie z obowiązującym taryfikatorem otrzymał on mandat karny w wysokości 2500 złotych.

Grupa SPEED została powołana, aby eliminować niebezpieczne sytuacje, do których dochodzi na drodze. Przekroczenie prędkości niemal dwukrotnie od obowiązującego ograniczenia zdecydowanie do takich należy.

Tak nieodpowiedzialnego kierującego spotkali na drodze policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego w Kępnie patrolujący drogę ekspresową S8, na której można poruszać się z maksymalną prędkością 120 km/h. 44-latek mieszkaniec powiatu Sieradzkiego, jadący Mercedesem  w stronę Łodzi przekroczył dopuszczalną prędkość o 94 km/h, a dokładniej wynik pomiaru wykonanego przy użyciu wideorejestratora to aż 214 km/h!

Kierowca przyjął nałożony przez mundurowych mandat w kwocie 2500 zł, a na jego konto dopisanych zostało 10 punktów karnych.

 

 

Poprzedni artykułPijany zabił na drodze. Sprawca tragedii aresztowany
Następny artykułPowiedział, że jest amerykańskim żołnierzem pracującym dla ONZ. Niedoszła miłość kosztowała 140 tys zł