Reklama samochody.pl

Oszukał metoda na komornika. Ukradł 150 tys zł. Policja publikuje wizerunek

Kościańscy kryminalni prowadzą postępowanie w sprawie oszustw metodą „na komornika” przy licytacji. W czerwcu 2022 roku kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny mogącego mieć informacje na temat zaistniałego przestępstwa. Jeśli go rozpoznajesz skontaktuj się z Policją.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kościanie prowadzą postępowanie w sprawie oszustw metodą „na komornika”. Wartość strat trzech pokrzywdzonych wynoszą blisko 150 tys. złotych.

Zdarzenie miało miejsce w okresie od 21 czerwca do 8 lipca br. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek lub informacje na temat zaistniałego przestępstwa.

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę na zdjęciu lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, policja prosi o kontakt z policjantem prowadzącym z Referatu d/w z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją Komendy Powiatowej Policji w Kościanie pod numerem telefonu 47 77 26 296 od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30 lub całodobowo pod numerem 516 907 605.

Poprzedni artykułŚmiertelny wypadek. Zginął kierowca samochodu dostawczego (ZDJĘCIA)
Następny artykułPolicjant po służbie zatrzymał pijanego kierowce i dwóch złodziei, z których jeden był poszukiwany