Reklama Toyota

Opel uderzył w drzewo. Ranna osoba trafiła do szpitala (ZDJĘCIA)

W niedzielę 14 lutego, Gnieźnieńskie służby ratunkowe zostały zaalarmowane o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na ulicy Słowackiego w Gnieźnie. 

Do wypadku doszło przed godziną 13:00. Z informacji wynika, że samochód osobowy marki Opel jadący od ulicy Roosevelta w kierunku ulicy Konowowej, na wysokości skrzyżowania z ulicą Kasprowicza, z nieustalonych na tą chwilę przyczyn zjechał na drugą stronę jezdni, po czym wjechał na chodnik i uderzył w stojące przydrożne drzewo.

Na miejsce wypadku zadysponowano strażaków zawodowych z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Gniezna, którzy po dojeździe zabezpieczyli miejsce zdarzenia, udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy do czasu przyjazdu zespołu ratownictwa medycznego oraz odłączyli akumulator z pojazdu. Po przyjeździe załogi karetki pogotowia strażacy przekazali ranną osobę lekarzowi, który zadecydował o przetransportowaniu jej do szpitala.

Na czas prowadzonych działań ruch odbywał się wahadłowo. Wszystkie okoliczności jak doszło do zdarzenia ustala policja w Gnieźnie.

 

foto: Gniezno24.pl 

Poprzedni artykułOdcięli głowę, upieki i zjedli człowieka. Kanibalom grozi dożywotnie wiezienie
Następny artykułPożar piwnicy w domu jednorodzinnym. Palił się nagromadzony opał (ZDJĘCIA)