Reklama samochody.pl

Miał iść do więzienia, ale zdążył jeszcze obrobić dom

Policjanci Zespołu Poszukiwań Celowych zatrzymali poszukiwanego 46-letniego mieszkańca Poznania. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia zaległej kary więzienia, a także w związku z włamaniem do jednego z domów pod Poznaniem. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Zespołu Poszukiwań Celowych KWP w Poznaniu zatrzymali 5 grudnia mężczyznę poszukiwanego za m.in. za kradzież z włamaniem mienia znacznej wartości. Do przestępstwa doszło 30 listopada w jednej z podpoznańskich miejscowości.

Sprawca włamał się do jednego z domów, skąd ukradł znaczną ilość gotówki, a także 2 zegarki, laptopa i telefon. Sprawą odnalezienia podejrzanego o to przestępstwo, zajęli się policyjni łowcy głów. Szybko ustalili, że mężczyzna może ukrywać się na terenie woj. lubuskiego.

Po sprawdzeniu wszystkich szczegółów i potwierdzeniu swoich ustaleń, 5 grudnia zapukali do jego drzwi. Mężczyzna ukrywał się w jednym z hoteli. Policjanci podczas przeszukania pomieszczeń odzyskali większość pieniędzy i skradzione przedmioty. Zatrzymany szykował się do wyjazdu do Niemiec.

Mężczyzna trafił do Aresztu Śledczego gdzie będzie odbywał zaległą karę więzienia za inne przestępstwo. Dodatkowo za kradzież z włamaniem grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Poprzedni artykułSzczerze podziękował policjantom za to, że idzie do więzienia (FILM)
Następny artykułDomowy sadysta miał opuścić mieszkanie. Teraz ma kłopoty