Reklama Toyota

Nieprzytomne dziecko! W akcji śmigłowiec LPR. Groźny wypadek dwóch samochodów (ZDJĘCIA, WIDEO)

W środę, rano 17 lutego leszczyńskie służby ratunkowe odebrały zgłoszenie o wypadku drogowym na trasie między Piotrowicami a Niechłodem. Wśród poszkodowanych 5-letnie dziecko. 

Do wypadku doszło przed godziną 8:00. Na miejsce natychmiast zadysponowano dwa zastępy strażaków zawodowych z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Leszna, jeden zastęp strażaków ochotników z OSP Święciechowa, dwa zespoły ratownictwa medycznego, dwa patrole policji oraz Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego R21 z Ostrowa Wielkopolskiego. W wypadku udział brały dwa samochody osobowe marki land rover oraz mercedes.

Do wypadku doszło na prostym odcinku. Droga w tym miejscu była pokryta lodem. Dwa pojazdy zderzyły się czołowo. Pojazdami łącznie podróżowały cztery osoby, w tym dwie zostały poważnie ranne (osoba dorosła, oraz 5-letnie dziecko, które było nieprzytomne). 5-letni chłopiec został przetransportowany karetką pogotowia do Leszczyńskiego Szpitala, natomiast 22-letni mężczyzna kierujący land roverem w stanie ciężkim również przez załogę karetki pogotowia został przetransportowany do szpitala. Wezwany Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego udał się w tym czasie do poparzonego dziecka >>ARTYKUŁ TUTAJ<<.

 

Zdjęcia/Wideo: Bartłomiej Klupś (Radio Elka Leszno)
Poprzedni artykułSkandal! Do w policji w Gorzowie przyjęto kobietę skazaną za przemyt 100 kg narkotyków
Następny artykułMakabryczne odkrycie. Znaleziono zwęglone zwłoki