Reklama samochody.pl

Napili się na urodzinach i z radości zdemolowali drzwi i korytarz kamienicy

Policjanci kryminalni z komendy w Śremie zatrzymali trzech młodych mężczyzn, którzy w Książu Wielkopolskim uszkodzili drzwi od kamienicy i rozlali w niej zieloną farbę, powodując duże straty. Ponoć ich zachowanie wynikało z nadmiaru urodzinowego wypitego alkoholu.

Policjanci ze Śremu została powiadomiona o tym, że w Książu Wielkopolskim ktoś uszkodził drzwi od kamienicy oraz rozlał w niej zieloną farbę.

Sprawą zajęli się policjanci kryminalni, którzy szybko wpadli na trop sprawców i 16 sierpnia zatrzymali trzech młodych mężczyzn jako osoby podejrzane o wandalizm. To mężczyźni w wieku 19, 24 i 26 lat. Mężczyźni usłyszeli zarzuty i złożyli wyjaśnienia.

Z ustaleń w tej sprawie wynika, że wandale, tuż po godz. 04.00 rano w Książu Wielkopolskim, otworzyli drzwi wejściowe do kamienicy kopnięciem. Następnie rozlali zieloną farbę na drewnianych schodach prowadzących na pierwsze piętro budynku oraz na schodach do piwnicy, na posadzce i ścianie w piwnicy. Ich zachowanie wynikał z nadmiaru spożytego wcześniej urodzinowego alkoholu.

Teraz za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.

Poprzedni artykułPodszedł do policjantów w cywilu i zaproponował sprzedaż narkotyków. Pomylił ich ze swoimi klientami
Następny artykułDwa razy w ciągu trzech godzin wpadł pijany jadąc samochodem