Wielkopolska 112
  • Strona główna
  • Poznań
  • Kalisz
  • Konin
  • Leszno
  • Wiadomości
    • Więcej
      • Chodzież
      • Czarnków
      • Gostyń
      • Grodzisk Wlkp.
      • Kargowa
      • Kępno
      • Międzychód
      • Nowy Tomyśl
      • Oborniki
      • Ostrzeszów
      • Pleszew
      • Słupca
      • Szamotuły
      • Wolsztyn
      • Złotów
    • Gniezno
    • Jarocin
    • Koło
    • Kościan
    • Krotoszyn
    • Ostrów Wlkp.
    • Piła
    • Rawicz
    • Śrem
    • Środa Wlkp.
    • Turek
    • Wągrowiec
    • Września
    • Wschowa
Reading: Napili się na urodzinach i z radości zdemolowali drzwi i korytarz kamienicy
Udostępnij
Wielkopolska 112Wielkopolska 112
Font ResizerAa
Search
Follow US
© 2022 Foxiz News Network. Ruby Design Company. All Rights Reserved.
Wielkopolska 112 > Wiadomości > Śrem > Napili się na urodzinach i z radości zdemolowali drzwi i korytarz kamienicy
Śrem

Napili się na urodzinach i z radości zdemolowali drzwi i korytarz kamienicy

Ostatnia aktualizacja 7 września 2023 16:14
Opublikowano 7 września 2023
Udostępnij
Udostępnij

Policjanci kryminalni z komendy w Śremie zatrzymali trzech młodych mężczyzn, którzy w Książu Wielkopolskim uszkodzili drzwi od kamienicy i rozlali w niej zieloną farbę, powodując duże straty. Ponoć ich zachowanie wynikało z nadmiaru urodzinowego wypitego alkoholu.

Policjanci ze Śremu została powiadomiona o tym, że w Książu Wielkopolskim ktoś uszkodził drzwi od kamienicy oraz rozlał w niej zieloną farbę.

Sprawą zajęli się policjanci kryminalni, którzy szybko wpadli na trop sprawców i 16 sierpnia zatrzymali trzech młodych mężczyzn jako osoby podejrzane o wandalizm. To mężczyźni w wieku 19, 24 i 26 lat. Mężczyźni usłyszeli zarzuty i złożyli wyjaśnienia.

- Reklama -

Z ustaleń w tej sprawie wynika, że wandale, tuż po godz. 04.00 rano w Książu Wielkopolskim, otworzyli drzwi wejściowe do kamienicy kopnięciem. Następnie rozlali zieloną farbę na drewnianych schodach prowadzących na pierwsze piętro budynku oraz na schodach do piwnicy, na posadzce i ścianie w piwnicy. Ich zachowanie wynikał z nadmiaru spożytego wcześniej urodzinowego alkoholu.

Teraz za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.

Udostępnij ten artykuł
Facebook Email Copy Link
Udostępnij
Poprzedni artykuł Podszedł do policjantów w cywilu i zaproponował sprzedaż narkotyków. Pomylił ich ze swoimi klientami
Następny artykuł Dwa razy w ciągu trzech godzin wpadł pijany jadąc samochodem
- Reklama -

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Zaginiona mieszkanka Chorzemina odnaleziona

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 43-letniej Agnieszki z Chorzemina. Została odnaleziona

0 min czytania
Zaginęła Agnieszka Kaczmarek z Chorzemina

Policjanci poszukują zaginionej mieszkanki Chorzemina, Agnieszki Kaczmarek lat 42. Kobieta mierzy 160…

1 min czytania

Może Ciebie zainteresować

Śrem

Makabryczny wypadek. Ford roztrzaskał się na drzewie. Młody mężczyzna zginął (zdjęcia)

Młody mężczyzna nie miał szans na przeżycie, po tym jak prowadzone przez niego auto z impetem uderzyło w drzewo. Dramat…

1 min czytania
ŚremWiadomości

Włamywacz recydywista schwytany przez policję. Trafił do aresztu na trzy miesiące

Śremscy kryminalni wspólnie z funkcjonariuszami grupy realizacyjnej zatrzymali 29-letniego włamywacza recydywistę, który po wyjściu z więzienia prowadził przestępczą działalność na…

2 min czytania
Śrem

Tragedia w Śremie. Mimo wysiłku ratowników mężczyzny nie udało się uratować (ZDJĘCIA)

29 października 2020 roku o godzinie 21:28 do stanowiska kierowania komendanta powiatowego w Śremie wpłynęło zgłoszenie o nieprzytomnym mężczyźnie w…

1 min czytania
Śrem

Pożar domu w miejscowości Wyrzeka. Strażacy są już na miejscu akcji

W miejscowości Wyrzeka w powiecie Śremskim doszło do pożaru domu. Na miejscu pracują już strażacy. Więcej informacji wkrótce! 

0 min czytania
Wielkopolska 112

© 2025 – Wielkopolska 112, Wszelkie prawa zastrzeżone | hvln.pl

Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?