Reklama samochody.pl

Najechał na tył samochodu ciężarowego. Ranny młody mężczyzna trafił do szpitala (ZDJĘCIA)

foto. KPP Wolsztyn

Chwila nieuwagi i niewystarczająca odległość od poprzedzającego pojazdu wystarczyły, by kierujący Fordem młody mężczyzna doprowadził do zdarzenia drogowego, w którym sam ucierpiał. Do zdarzenia doszło wczoraj w godzinach popołudniowych w Kębłowie. Sprawca był trzeźwy, został ukarany mandatem.

foto. KPP Wolsztyn

09.03.2022 r. ok.godz. 15:00 na ul. Wolsztyńskiej w Kębłowie doszło do zdarzenia z udziałem kierujących Fordem Focusem i Iveco. Skierowani na miejsce policjanci Wydziału Ruchu Drogowego ustalili, że przyczyną zdarzenia było niezachowanie przez kierującego samochodem osobowym mieszkańca Wroniaw bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu.

W efekcie doszło do najechania na tył Iveco. Konsekwencją tego było uszkodzenie Forda i złamanie nogi, jakiego doznał jego kierowca. Obaj uczestnicy, jak wykazało badanie alkotestem byli trzeźwi. Sprawca zdarzenia ukarany został mandatem w wysokości 110 złotych.

Na miejscu pracowali również strażacy zawodowi z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Wolsztyna, ochotnicy z Kębłowa oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

Poprzedni artykułŚmiertelny wypadek. Ciężarówka uderzyła w toyotę z uchodźcami z Ukrainy. Jedna osoba nie żyje, ciężko ranne dzieci (ZDJĘCIA)
Następny artykułŚmiertelny wypadek. Seat uderzył w drzewo. Kierowca zginął