Reklama samochody.pl

Naćpany 17-latek zaatakował i pobił trzy przypadkowe kobiety. Jedna z ofiar leży w szpitalu

Funkcjonariusze postawili trzy zarzuty młodemu mężczyźnie, który bez powodu wyładował agresję na trzech przypadkowych osobach w centrum miasta. Ponadto jego 16-letni kolega odpowie przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich za posiadanie i udostępnienie narkotyków.

Historia rozpoczęła się w ubiegły piątek, w godzinach porannych. Trzech młodych mężczyzn spotkało się, aby wspólnie zażyć narkotyki. W pewnym momencie 17-letni pilanin wszedł do jednego z lokali usługowych przy ul. Staromiejskiej w Pile i rozpoczął tam awanturę.

Szarpał za włosy oraz uderzył klientkę. Następnie wybiegł z lokalu i ponownie wyładował swoją agresję atakując dwie przypadkowe osoby w pobliżu. Ostatecznie pobite zostały trzy kobiety, z których przebywa w szpitalu.

Po otrzymaniu informacji o zdarzeniu na miejsce zostały niezwłocznie skierowane policyjne patrole. Funkcjonariusze szczegółowo sprawdzili pobliski teren w poszukiwaniu sprawcy. Po krótkiej chwili policjanci zatrzymali zarówno agresora, jak i dwóch jego kolegów w wieku 16 i 17 lat.

Ustalenia policjantów pozwoliły przedstawić 17-letniemu pilaninowi zarzuty dotyczące pobicie kobiet. Czyny te zostały uznane jako chuligańskie, jednak dokładna ich kwalifikacja zostanie określona po zakończeniu czynności biegłego z zakresu medycyny sądowej.

Na chwilę obecną 17-latek decyzją prokuratury został objęty dozorem policyjnym i zakazem opuszczania kraju. Ponadto 16-latek odpowie przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich za posiadanie narkotyków oraz ich udzielanie.

Poprzedni artykułŚmierć w płomieniach. Znaleziono zwęglone zwłoki starszej kobiety (ZDJĘCIA)
Następny artykułW wynajmowanym mieszkaniu w Lesznie urządził hodowlę konopi indyjskich