Reklama samochody.pl

Na wieczną służbę odszedł Zygmunt Kozica. Miał 89 lat

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 4 stycznia 2024r. w wieku 89 lat zmarł dh Zygmunt Kozica. Społecznik, muzyk, strażak OSP. Od młodzieńczych lat członek Ochotniczej Straży Pożarnej w Godzieszach Wielkich.
Przez wiele lat Naczelnik Ochotniczej Straży Pożarnej w Godzieszach Wielkich i Skarbnik Zarządu Gminnego Związku Ochotniczej Straży Pożarnej. Członek i przez wiele lat dobry duch orkiestry dętej działającej przy OSP w Godzieszach.  Dzięki swojej działalności na rzecz ochrony przeciwpożarowej został odznaczony odznaką „Strażak Wzorowy” oraz Brązowym, Srebrnym i Złotym Medalem za „Zasługi dla Pożarnictwa”. Wspaniały dowódca i wychowawca wielu pokoleń godzieskich strażaków.
Do samego końca swojego życia aktywny działacz i przyjaciel jednostki. Rodzinie zmarłego składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Uroczystość pogrzebowa odbędzie się w poniedziałek 8 stycznia 2024 r. o godzinie 13:00 w kościele p.w. Św. Bartłomieja w Godzieszach Wielkich, po czym nastąpi odprowadzenie zmarłego na miejscowy cmentarz.
Poprzedni artykułNapad na stacje paliwową w Sylwestra. Bandyta miła broń
Następny artykułPracowity długi weekend nowotomyskich policjantów