Młody mężczyzna roztrzaskał Audi o drzewo. Dostał spory mandat (ZDJĘCIA)

Młody mężczyzna musi zapłacić 1500 złotych mandatu za spowodowanie wypadku do jakiego doszło w powiecie wolsztyńskim.

Auto do kasacji, kierowca w szpitalu, tak po krótce można opisać wypadek, do jakiego doszło w piątek 19 kwietnia przed godziną 14:00 na trasie Chobienice – Przyprostynia.

Gdy na miejsce dotarły pierwsze służby ratunkowe zastały one kompletnie rozbity samochód osobowy marki Audi, który wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Na całe szczęście kierowca opuścił pojazd o własnych siłach.

Za kierownicą Audi siedział 18-letni mężczyzna mieszkaniec Chobienic, który od dwóch miesięcy ma prawo jazdy, prawdopodobnie nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze, w skutek czego stracił panowanie nad prowadzonym przez siebie pojazdem, wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Skala zniszczeń może tylko świadczyć, że uderzenie nastąpiło przy dużej prędkości.

Wiadomo, że 18-latek doznał urazu głowy i został zabrany przez przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala. Wolsztyńska policja ustala szczegółowe okoliczności jak doszło do tego wypadku. 18-latek został ukarany przez policjantów mandatem karnym w wysokości 1500 złotych.

Poprzedni artykułMakabryczny wypadek przy pracy w fabryce sprzętu AGD. Lądował śmigłowiec LPR
Następny artykułPożar budynku gospodarczego w m. Grójec Wielki. Z ogniem walczono blisko siedem godzin (ZDJĘCIA,WIDEO)