Reklama samochody.pl

Młodego mężczyzny szukało aż 16 prokuratur z kraju. Miał trafić do więzienia za oszustwa

Policjanci z Koluszek (woj. łódzkie) zatrzymali 24-latka poszukiwanego listem gończym do odbycia kary więzienia. Mężczyzna był poszukiwany przez 16 prokuratur w kraju za liczne oszustwa. Najbliższy czas spędzi za kratkami.

W  niedzielę, 14 marca, około godziny 22:00 policjanci z komendy w Koluszkach pracowali nad znalezieniem poszukiwanego listem gończym mężczyzny. Był poszukiwany przez 16 prokuratur w całym kraju za liczne oszustwa.

Trop doprowadził policjantów do Łodzi. Przez jakiś czas obserwowali wytypowane miejsce po czym zauważyli mężczyznę wyglądem przypominającego poszukiwanego. 24-latek został zatrzymany. Początkowo podał fałszywe dane. To jednak nie uśpiło czujności mundurowych.

Ustalili dokładnie, że jest to 24-letni mieszkaniec gminy Koluszki, który w końcu przyznał, że chciał zmylić funkcjonariuszy podając fałszywe dane.

Był poszukiwany między innymi listem gończym wydanym przez prokuraturę w Żarach. 24-latek najbliższy czas spędzi w więzieniu, gdzie będzie zaległą karę.

Poprzedni artykułPotężna cysterna boeing amerykańskiego wojska stratotanker i pasażerskie kolosy nad nami (ZDJĘCIA)
Następny artykułFałszywi policjanci u wróżki prosili o wskazanie mordercy. Zostali zatrzymani. Mówili, że lubią nagrywać dziwne zachowania ludzi i publikować to w internecie