Tragedia w Kargowej. Nie żyją trzy potrącone kobiety. To była rodzina

Nie żyją trzy kobiety potrącone w Kargowej.

Do śmiertelnego potrącenie trzech osób doszło w sobotę, 1 czerwca, nocą Kargowej koło Sulechowa. Trwał święto dni miasta. Śmiertelnie potrącone osoby to rodzina: matka, córka i wnuczka.

Wszystko wydarzył się nocą podczas święta dni Kargowej. Na drodze, w miejscu gdzie nie ma przejście dla pieszych, zostały potrącone trzy kobiety. Potrącił je 22-letni kierowca Fiata Punto.

Na miejsce dojechały służby ratunkowe. – Jedna z kobiet zmarła na miejscu, dwie były reanimowane  mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze.

Mimo długiej reanimacji na miejscu wypadku zmarła drga potrącona kobieta. Trzecia, w stanie krytycznym, została zabrana do szpitala. Niestety mimo wysiłków lekarzy trzecia kobieta zmarła w szpitalu.

Na miejscu tragedii długo pracowali zielonogórscy policjanci z grupy wypadkowej oraz prokurator. – Trwa wyjaśnienie przyczyny oraz okoliczności w jakich doszło do wypadku – mówi podkom. Bartosz Zawada, naczelnik zielonogórskiej drogówki. 22-letni kierowca fiata została zatrzymany przez policję.

Potrącone osoby to była rodzina. Matka, córka i wnuczka. Ofiary miały 28 lat, 46 lat i 72.

Poprzedni artykułŚmierć na torach. Nie żyje człowiek potrącony przez pociąg (ZDJĘCIA)
Następny artykułŚmierć na drodze. Auto uderzyło w drzewo. Nie żyją dwie osoby