Miał 3,1 tys. porcji marihuany. Kiedy powiedział policjantom po co, nie wytrzymali ze śmiechu

Policjanci zwrócili uwagę na podejrzanie zachowującego się mężczyznę. Jak się okazało nerwowe zachowanie 23-latka spowodowane było posiadanymi przez niego narkotykami. Mężczyzna od razu przyznał się, że to marihuana. Jednak o wiele większa ”niespodzianka” czekała na funkcjonariuszy w miejscu zamieszkania zatrzymanego.

Uwagę policjantów zwrócił 23-letni mężczyzna, który idąc wzdłuż jednej z wrocławskich ulic, nerwowo rozglądał się na boki. Przyczyna takiego zachowania szybko wyszła na jaw. Funkcjonariusze znaleźli przy nim zawiniątko oraz puszkę z zawartością suszu pochodzenia roślinnego koloru brunatno zielonego, którym jak sam oświadczył, jest marihuana.

Na tym sprawa się nie zakończyła. Policjanci w mieszkaniu młodego Wrocławianie policjanci znaleźli ponad 3,1 tys. porcji marihuany. 23-latek oświadczył, że tak duża ilość marihuany wykorzystuje… na własne potrzeby.

Policjanci w mieszkaniu mężczyzny również wagi aptekarskie, zgrzewarkę do foli oraz pakiet foliowych woreczków z zapięciem strunowym.

23-latkowi grozi teraz kara do nawet 10 lat więzienia.

Poprzedni artykułJazda za ciężarówką mogła skończyć się śmiercią. Kierowca peugeota był szoku
Następny artykułTo się nie mieści w głowie. Złodziejka pomogła okradzionej szukać torebki