Reklama Toyota

Mężczyzna podejrzany o śmiertelne postrzelenie został zatrzymany

Krakowscy policjanci zatrzymali 35-latka podejrzewanego o śmiertelne postrzelenie mężczyzny i ranienie drugiego w jednym z lokali przy ul. Sławkowskiej w Krakowie. Trwa śledztwo pod nadzorem prokuratury, podczas którego wyjaśniane będą okoliczności tego zdarzenia.

W dniu 9 lutego przed godziną 11.00 otrzymaliśmy zgłoszenie, że w jednym z lokali przy ul. Sławkowskiej w Krakowie będący w środku mężczyzna wyciągnął broń i oddał strzał w kierunku innych osób.

W wyniku tego zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby. Jeden z mężczyzn został ciężko ranny i był reanimowany przez policjantów z Oddziału Prewencji Policji w Krakowie, którzy jako pierwsi pojawili się na miejscu.

Następnie reanimacja była kontynuowana przez załogę pogotowia ratunkowego, ale  życia mężczyzny nie udało się uratować. Drugi z poszkodowanych został przewieziony do jednego z krakowskich szpitali, gdzie został zaopatrzony przez lekarzy. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Sprawca tego zdarzenia zbiegł, ale w niedługim czasie został zatrzymany w rejonie Krowodrzy. Przy mężczyźnie policjanci znaleźli i zabezpieczyli pistolet, który będzie poddany dalszym badaniom.

Na miejscu zabójstwa pod nadzorem prokuratora pracowali policyjni technicy, którzy zabezpieczali ślady.
Zatrzymany 35-latek, który jest podejrzewany o ten czyn został przewieziony do Komendy Miejskiej Policji w Krakowie gdzie trwają policyjne czynności. Mężczyzna jest przesłuchiwany.

Poprzedni artykułWypadek autobusu i osobówki. W autobusie 40 dzieci
Następny artykuł6-letnie dziecko potrącone przez samochód osobowy. Życiu chłopca nie zagraża niebezpieczeństwo