Reklama samochody.pl

Ciało Kacperka znalezione w rzece

Dramatycznie zakończyły się poszukiwania 3,5-letniego Kacperka Błażejowskiego z Nowogrodźca (woj. dolnośląskie). Ciało chłopczyka znaleziono około kilometra od miejsca zaginięcia.

W sobotę, 9 maja, rano odnaleziono ciało Kacperka w rzece Kwisa. Ciało znaleziono na wysokości wiaduktu kolejowego. – To około Kilometra od miejsca zaginięcia chłopca – mówi detektyw Krzysztof Rutkowski. Na miejscu pracują policjanci oraz prokurator. – Od samego początku poszukiwań założyłem, że maluch utonął w rzece i tak się niestety stało – mówi K. Rutkowski.

Zgłoszenie zaginięcia 3,5-letniego Kacperka z Nowogrodźca policję otrzymała w poniedziałek, 27 kwietnia, od matki. Dziecko w chwili zaginięcia było pod opieką swojego ojca 34-letniego Rafała B. Mężczyzna wydmuchał 0,7 promila alkoholu. Ojciec dziecka został zatrzymany bo był poszukiwany za kradzieże paliwa.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku i twórz z nami portal wlkp112. Jesteś zainteresowany reklamą swojej firmy na Naszej stronie? Skontaktuj się jak najszybciej z Nami.

Poprzedni artykułPiła – Składował niebezpieczne odpady. Zabezpieczono mienie wartości 700 tyś zł
Następny artykułWypadek. Zderzenie dwóch pojazdów. Nikomu nic się nie stało [ZDJĘCIA]