Masakra na drodze motocyklista potrącił pieszego. Zginęły dwie osoby (ZDJĘCIA)

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w piątek, 25 września w miejscowości Wilcze Piętki w województwie Łódzkim. Zginęły dwie osoby 55-letni pieszy oraz 16-letni pasażer, motocyklista oddalił się z miejsca zdarzenia był pijany. 

Do wypadku doszło około godziny 22:30. Na miejsce natychmiast skierowano cztery zastępy straży pożarnej z JRG Rawa Mazowiecka, OSP Grzymkowice, OSP Chodnów, OSP Biała Rawska a także policję oraz zespół ratownictwa medycznego.

KSRG OSP Biała Rawska

Jak wynika z ustaleń policjantów, którzy pracowali na miejscu tragedii 16-latek kierujący motocyklem marki suzuki z nieznanych przyczyn potrącił 55-letniego mężczyznę a następnie zjechał do rowu i uderzył w pobliskie drzewo. W wyniku czego bilans okazał się być tragiczny śmierć na miejscu poniósł 55-letni mężczyzna oraz 16-letni pasażer motocykla.

16-letni kierujący motocykla oddalił się z miejsca zdarzenia. Jednak mundurowi bardzo szybko odnaleźli młodego mężczyznę i szybko ustalili się dlaczego, 16-latek oddalił się z miejsca zdarzenia. Po przebadaniu na zawartość alkoholu w organizmie okazało się, że nastolatek jest pijany. Badanie wykazało 0,5 promila alkoholu w jego organizmie.

KSRG OSP Biała Rawska
KSRG OSP Biała Rawska